Sukces zawodników TARY!

W dniach 26-27 kwietnia 2013 roku w Mszanie Górnej odbył się rajd II Amatorski Rajd Konny o Puchar Beskidu Wyspowego. Stajnię Tara, w kategorii małych koni, reprezentowali: Weronika Piotrowska na klaczy Idrys i Konrad Kocemba na klaczy Wilka.

Na odprawie technicznej obydwie pary zebrały maksymalną ilość punktów. Lekkie opóźnienie przy wjeździe na bramkę końcową nie przeszkodziło im w zgarnięciu czołowych lokat: rajd

I miejsce - Weronika i Idrys
  II miejsce - Konrad i Wilka (z minimalną stratą do pierwszej pary)


Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie naszej stajni.
Zobacz zdjęcia z rajdu

Zobacz wyniki
II Amatorskiego Rajdu Konnego o Puchar Beskidu Wyspowego


Walentynki w TARZEWalentynki

Wszystkich zakochanych w koniach i wspólnych spotkaniach zaprosiliśmy do nas w sobotnie przedpołudnie 16 lutego. Niecodzienny, walentynkowy nastrój tegoMilano dnia podkreślały wszechobecne serduszka. Nawet konie były w nie przystrojone. Najmniejsi mieszkańcy stajni, małe kotki, aby nie były zazdrosne, też otrzymały walentynkowe ozdoby.

Walentynki

Poza konnymi przejażdżkami najmłodsi i trochę starsi, biesiadowali przy ognisku, toczyli walki na śnieżki, lepili bałwana. Dużą frajdę, nie tylko dzieciom, zrobiły balonowe serca i koniki. Nawet Ci, co o jeździe konnej wiedzą już wszystko, chcieli "dosiąść" i zakosztować jazdy na takim balonowym wierzchowcu :-).


Zobacz więcej

>>Poprzednia strona<<             >>Następna strona<<