Letnie obozy jeździeckie

Zapraszamy na nie dzieci i młodzież, osoby zaawansowane, jak i te, które pragną dopiero poznać tajniki sztuki jeździeckiej.
       Posiadamy świetnie przygotowane konie, które sprostają wymaganiom jeźdźców na każdym etapie zaawansowania. Dysponujemy bazą noclegową oraz fachową opieką instruktorów i wychowawców, jak również doświadczeniem w organizacji obozów.
       Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę zawierającą dwa rodzaje pięciodniowych obozów rekreacyjnych:

  • dla młodszych amatorów jeździectwa (stacjonarne, bez noclegów, zajęcia prowadzone są od godz. 8:00 - 15:00. W trakcie zajęć: drugie śniadanie i obiad),  
  • dla starszych adeptów jeździectwa (pobytowe, z noclegami i pełnym wyżywieniem).

W programie każdego obozu przewidujemy 60 min. jazdy konnej dziennie. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów jeździectwa i rekreacji, na wypiaskowanej ujeżdżalni oraz w terenie, na odpowiednio przygotowanych i spokojnych koniach. Treningi  odbywają się w 5 osobowych grupach.
      Stosujemy podział uczestników na 3 grupy pod względem stopnia zaawansowania:

  • Grupa początkująca - nauka siodłania, kiełznania, pierwsze lekcje z oprowadzaniem, lonża,
  • Grupa średnio-zaawansowana - szkolenia dosiadu, ćwiczenia na drągach, wyjazdy w teren,
  • Grupa zaawansowana - szkolenie dosiadu, nauka skoków, ćwiczenia w terenie z elementami crossu.

UWAGA! Istnieje możliwość pozostania na kilka turnusów - pobyt w wolne dni pomiędzy turnusami w cenie 50 zł za dzień. Cena nie obejmuje jazdy konnej - istnieje możliwość wykupienia jazdy wg obowiązującego cennika.

      Aby dokonać wstępnej rezerwacji miejsca prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Następnie w ciągu najbliższych 7 dni należy wypełnić i przesłać pocztą Kartę kwalifikacyjną oraz wymagane Oświadczenie i Regulamin, podpisany przez Rodzica lub Opiekuna (do pobrania poniżej), a także wpłacić zaliczkę w wysokości 250 zł na podany poniżej numer konta z dopiskiem: „Opłata za jazdę konną”. W przypadku rezygnacji z imprezy zaliczka nie podlega zwrotowi.

Uwaga! Ilość miejsc  na turnusie ograniczona!


Nr konta:
BANK BGŻ S.A. ODZIAŁ NOWY SĄCZ
28  2030  0045  1110  0000  0195  8710

Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA


Pobierz Kartę uczestnictwa (.pdf)

Pobierz Oświadczenie rodziców (.pdf)

Pobierz Regulamin uczestnika obozu (.pdf)